LOT 1531

Een Zweedse zilveren houder voor karaf

Description

Met houten bodem. De uitlopende rand van vlakverdeling onder rand van geknoopt motief. Zweden, Stockholm, eerst helft 20e eeuw. Gemerkt FWZ.

Dimensions

D. ca 18 cm

30 Mar 2023
Netherlands, Hague

Description

Dimensions

D. ca 18 cm

30 Mar 2023
Netherlands, Hague