LOT 1531
Een Zweedse zilveren houder voor karaf
Description
Met houten bodem. De uitlopende rand van vlakverdeling onder rand van geknoopt motief. Zweden, Stockholm, eerst helft 20e eeuw. Gemerkt FWZ.
Dimensions
D. ca 18 cm
30 Mar 2023
Netherlands, Hague
Description
Dimensions
D. ca 18 cm