LOT 1031
General auction April 10 and 11
Een aardewerken schotel, uitvoering: de Porceleyne Fles, Nederland, Delft, 1965.
Een aardewerken schotel, uitvoering: de Porcelyene Fles, Nederland, Delft, 1965.
Met een onderglazuur blauw decor van een boeket omringd met verschillende bloemen en krullen. De rand gelobd. Aan de achterzijde gemerkt en met jaarletter CJ: 1965. Diameter 36,5 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam