Een blauw wit Chinees porseleinen Kangxi pioenenschotel

Met een ’allover’ floraal decor van bloeiende pioenen. Op achterzijde gemerkt met artimisia blad.

Kangxi periode, ca. 1700, China

D 35 cm

Randschilfers en fritting maar geen haarlijnen of restauratie.

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

D 35 cm

25 Mar 2024
Netherlands, Hague