Een blauw wit Chinees porseleinen Kangxi pioenenschotel
Met een ’allover’ floraal decor van bloeiende pioenen. Op achterzijde gemerkt met artimisia blad.
Kangxi periode, ca. 1700, China
D 35 cm
Randschilfers en fritting maar geen haarlijnen of restauratie.
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
D 35 cm
25 Mar 2024
Netherlands, Hague