LOT 60

Een driedelig marmeren en vuurverguld bronzen klokstel met een neoclassistische voorstelling van Venus, spelend met een hondje. De driearmige kandelabers met eeuwige vlam op leeuwenklauwen. Frankrijk, Second Empire, tweede helft 19e eeuw.

18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam

18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam