Een gepolychromeerde vijf-arms wandapplique, daarbij een gepolychromeerd en vergulde houten kandelaar

De applique met vijf kaarsenhouders als bloemknoppen aan gebogen armen met bladmotieven, rond gevormd montuur. De rechthoekige kandelaar met ronde bobeche boven geknepen stam met bolornament, op uitlopende rechthoekige voet, rondom met gestoken en vergulde motieven.

Ca 30 x 55 x 24,5 cm & H 50 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

29 Apr 2024
Netherlands, Hague