Een gepolychromeerde vijf-arms wandapplique, daarbij een gepolychromeerd en vergulde houten kandelaar
De applique met vijf kaarsenhouders als bloemknoppen aan gebogen armen met bladmotieven, rond gevormd montuur. De rechthoekige kandelaar met ronde bobeche boven geknepen stam met bolornament, op uitlopende rechthoekige voet, rondom met gestoken en vergulde motieven.
Ca 30 x 55 x 24,5 cm & H 50 cm