Een hoge geslepen kristallen en messing acht-lichts kroonluchter
De hoge kroonluchter met ranke gebogen armen aan smalle messing stam, omgeven door geslepen bolvormige kristallen ornamenten, pegels en bobeches.
Begin 20e eeuw
H ca 133 cm (excl. ophang)
Werking niet gecontroleerd, enkele pegels beschadigd/missend
Begin 20e eeuw
H ca 133 cm (excl. ophang)