Een hoge geslepen kristallen en messing acht-lichts kroonluchter

De hoge kroonluchter met ranke gebogen armen aan smalle messing stam, omgeven door geslepen bolvormige kristallen ornamenten, pegels en bobeches.

Begin 20e eeuw

H ca 133 cm (excl. ophang)

Werking niet gecontroleerd, enkele pegels beschadigd/missend

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Begin 20e eeuw

H ca 133 cm (excl. ophang)

25 Mar 2024
Netherlands, Hague