Een lot divers Chinees en Japans porseleinen kop en schotels
Een Yongzheng famille rose schoteltje met vergulde achtergrond (goede conditie: geen schilfers, haarlijnen of restauratie). Vier Qianlong famille rose schotels (randfritting maar geen barsten of restauratie) en drie Chinese kommetjes met Lowestoft decor (een met haarlijntje, een met kruisbarstje en allen met randfritting). Plus twee Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels met vogels en landschap (kopje met kruisbarstje in de bodem).
18e eeuw China en begin 20ste eeuw Japan
Yongzheng schotel: D 10.5 cm
Yongzheng schotel: D 10.5 cm