Een paar verguld houten spiegels
Elk met een facetgeslepen ovale spiegelplaat, binnen een rechthoekige lijst gedecoreerd met florale motieven.
20e eeuw
Elk ca. 75,5x65 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
20e eeuw
Elk ca. 75,5x65 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague