Een polychroom beschilderde houten driewieler
In de vorm van een wit paard met zadel, het stuur met twee houten grepen, via een ketting verbonden met de achterwielen, het voorwiel met voetondersteuning.
H 74 cm, B 54 cm, D 89 cm
Eind 19e/begin 20e eeuw, mogelijk Engels
De verf en andere oppervlakken hier en daar versleten door leeftijd en gebruik, in goede staat
H 74 cm, B 54 cm, D 89 cm