Een polychroom beschilderde houten driewieler

In de vorm van een wit paard met zadel, het stuur met twee houten grepen, via een ketting verbonden met de achterwielen, het voorwiel met voetondersteuning.

H 74 cm, B 54 cm, D 89 cm

Eind 19e/begin 20e eeuw, mogelijk Engels

De verf en andere oppervlakken hier en daar versleten door leeftijd en gebruik, in goede staat

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

H 74 cm, B 54 cm, D 89 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague