Een rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl

De rechthoekige spiegel in vergulde lijst met strikmotieven langs de gecanneleerde randen en bekroond met gestoken bloemenmand met diverse florale motieven.

Laat 19e/begin 20e eeuw

173 x 74,5 cm

Lichte slijtage aan de ornamenten rondom.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Laat 19e/begin 20e eeuw

173 x 74,5 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague