Een rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl
De rechthoekige spiegel in vergulde lijst met strikmotieven langs de gecanneleerde randen en bekroond met gestoken bloemenmand met diverse florale motieven.
Laat 19e/begin 20e eeuw
173 x 74,5 cm
Lichte slijtage aan de ornamenten rondom.
Laat 19e/begin 20e eeuw
173 x 74,5 cm