Een samengesteld Meissen porseleinen theeservies
Bestaande uit een theepot, elf kopjes en zes schotels, waarvan drie kop en schotels met geschulpte randen, allen met florale motieven en gemerkt.
19/20e eeuw, Duitsland
Theepot: H 14 cm, L 24 cm, kopjes: D 8 tot 8,5 cm, H 4,5 tot 6 cm, schotels: D 13,5 tot 14 cm
Enkele met slijtage van het verguldsel en een schotel met een haarlijn, verder in goede staat zonder beschadigingen.
19/20e eeuw, Duitsland