LOT 89

Een stilleven en één bergmeer

beide gesigneerd, olieverf op board en olieverf op doek 62x52 cm (incl lijst) en 35x70 cm (lijst zit los)

22 Aug 2019
Netherlands

22 Aug 2019
Netherlands