LOT 50
Een stilleven geschilderd op doek, eerste helft 20e eeuw.
Voorstellende witte rozen en koolmeesjes. Gesigneerd A. Billard r.o. Gaatjes en vlekken in het doek. Afm. 93 x 55 cm.
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam