Een tweedelig glas-in-lood raam, atelier F. Nicolas en Zonen, Roermond. Daarbij zes glas-in-lood ramen.
De ramen met voorstelling van kerkinterieur met schrift. Gesigneerd 'F. Nicolas en Zonen, Roermond' en gedateerd 1916. Daarbij drie ramen met centraal motief en drie ramen met geometrische en florale motieven.
20e eeuw
van ca. 58,5 x 37,5 tot 54 x 56,5 cm
Het tweedelige raam met lichte slijtage, verder in goede staat. De overige ramen met diverse barsten en beschadigingen.
20e eeuw