Een verguld bronzen, messing en kristallen 8-lichts kroonluchter
De centrale stam met opengewerkte ornamenten, waaraan acht gebogen armen met krullen en bladvormige bobeches, rondom met afhangende facetgespelen kristallen pegels.
Begin 20e eeuw
L, 65 cm
Enkele pegels missend, lichte slijtage en werking niet gecontroleerd.
Begin 20e eeuw
L, 65 cm