Een verzameling Chinees blauw wit porselein vnl. kopje en schotels

Bestaande uit vijftien kopjes en zestien bijhorende schotels, allen gedecoreerd met landschappen, vier schoteltjes van florale motieven, vier kommen met diverse maten vnl. met floraal decor, daarbij vier losse famille rose deksels gedecoreerd met bloeiende takken en gedichten.

Vnl. 19e eeuw, China

D van 7,2 tot 17 cm

Sommige met restauraties, haarlijntjes, fritting of chipjes , verder in goede conditie.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Vnl. 19e eeuw, China

D van 7,2 tot 17 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague