Een verzameling Chinese porseleinen pattipans
Provenance: collectie Dirk van Duivenbode (1950-2023), Hilversum.
Bestaande uit zeven porseleinen pattipans van blauw wit, famille rose en encre de chine, met decors van figuren en floraal, alle ongemerkt.
Vnl 18e eeuw, China
D 10 tot 13 cm
Allen met defecten, als haarlijnen, schilfers, chips of restauraties.
Vnl 18e eeuw, China
D 10 tot 13 cm