Een verzameling design glassculpturen
Waaronder een dikwindige ovale vaas en een gevormd transparant glazen vaas met ingesloten blauwe motieven, beide onduidelijk gesigneerd (M. Noseu). Een gevormd transparant glazen sculptuur met geometrische motieven, onduidelijk gesigneerd. Een transparant glazen vaas, gesigneerd 'Carlo Moretti' en met sticker op de onderkant. Een glazen presse papier met ingesloten luchtbellen, niet gesigneerd/gemerkt.
Tweede helft 20e eeuw, Italië
H van 6,5 tot 17 m
Allen met minieme krasjes rond het oppervlak.
Tweede helft 20e eeuw, Italië
H van 6,5 tot 17 m