Een verzameling diverse porseleinen en aardewerk borden
Waaronder diverse blauw wit porseleinen borden, drie polychroom Lowestoft borden (een bord doormidden), een Ming schaal, een famille rose hexagonale schaal op verhoogde voet en twee Delfts aardewerk borden.
18e & 19e eeuw, China; Japan & Nederland
D van ca 22 tot 26 cm
Grotendeels met defecten als haarlijnen, schilfers, gelijmde stukken, breuken en scherven.
D van ca 22 tot 26 cm