LOT 70
Een verzameling grafiek en tekeningen van o.a. Rein Dool, Gebrand Volger en Alb Klyn
bestaande uit 2 litho's, 2 potloodtekeningen, 1 aquarel en 3 gemengde technieken op papier, alle zonder lijst, afm. van 10,5x9,5 tot 53x78,5 cm
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands