Een verzameling van divers glaswerk wo een Unica Copier schaal, karaffen, paraplu glazen en kristallen mandjes

Bestaande uit een gele glazen kom gesigneerd met 'Leerdam Unica Copier" met nummer, drie groen glazen karaffen, twee Bristol Blue cognac karaffen, vijf emerald groen paraplu glazen, en daarbij twee geslepen kristallen mandjes met verzilverde hengsels.

19/20e eeuw, Nederland/Engeland

H 13 tot 32 cm,

Unica Copier schaal met een chip op de onderkant, het dopje van een karaf gebroken, chipjes op de paraplu glazen, verder in goede staat.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

H 13 tot 32 cm,

29 Apr 2024
Netherlands, Hague