Een verzameling van vijf polychroom beschilderde houten putti
Bestaande uit een paar grotere engelen met muziekinstrumenten in de hand, samen met een paar kleinere putti zonder vleugels, en daarbij een enkele gevleugelde putto met gespreide armen.
Ca. 18e-20e eeuw
H ca. 55 cm en kleiner
Elke putto met slijtage van de polychromie, enkele met ontbrekende onderdelen zoals tenen en vingers
Ca. 18e-20e eeuw
H ca. 55 cm en kleiner