Een verzameling van vijf polychroom beschilderde houten putti

Bestaande uit een paar grotere engelen met muziekinstrumenten in de hand, samen met een paar kleinere putti zonder vleugels, en daarbij een enkele gevleugelde putto met gespreide armen.

Ca. 18e-20e eeuw

H ca. 55 cm en kleiner

Elke putto met slijtage van de polychromie, enkele met ontbrekende onderdelen zoals tenen en vingers

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Ca. 18e-20e eeuw

H ca. 55 cm en kleiner

29 Apr 2024
Netherlands, Hague