Een vintage lederen en houten armstoel
De stoel met lederen zitting en armleggers, op vier rechthoekige poten met cilindrische regelverbindingen en uitlopend in taps toelopende voeten. Niet gemerkt.
20e eeuw
Ca 71,5 x 57 x 56 cm
Verkleuring en lichte slijtage als krimplijntjes in het leer.
20e eeuw
Ca 71,5 x 57 x 56 cm