Een vintage lederen en houten armstoel

De stoel met lederen zitting en armleggers, op vier rechthoekige poten met cilindrische regelverbindingen en uitlopend in taps toelopende voeten. Niet gemerkt.

20e eeuw

Ca 71,5 x 57 x 56 cm

Verkleuring en lichte slijtage als krimplijntjes in het leer.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

20e eeuw

Ca 71,5 x 57 x 56 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague