LOT 110
Een vuurverguld messing tafelklokje met gegraveerde wijzerplaat. Incl. sleutel. Engeland, 19e eeuw.
18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam
18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam