LOT 1547
Een zilver en verguld doosje in de vorm van een steek
Description
In de vorm van een 18e eeuwse driekantige steek met graveerwerk op het deksel en bodem. Gemerkt met twee zwijnskopjes, mogelijk Frankrijk, tweede helft 19e eeuw. 800/1000.
Dimensions
Ca 8x8x8 cm
Weight / Size / Quality
Ca 71 gram
30 Mar 2023
Netherlands, Hague
Description
Dimensions
Ca 8x8x8 cm
Weight / Size / Quality
Ca 71 gram