Een zilveren botermesje, Christa Ehrlich
Model 1064, naar een ontwerp van Christa Ehrlich voor Zilverfabriek Voorschoten, tevens gemerkt met meesterteken Christa Ehrlich, vanaf 1927. 835/1000.
L. ca 15,5 cm
Ca 32 gram
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
L. ca 15,5 cm
Ca 32 gram
29 Apr 2024
Netherlands, Hague