LOT 1586
Een zilveren spoelkom
Description
Rond glad met opgelegde band van voluten langs de rand. Maker en jaarletter onleesbaar. Amsterdam, eerste helft 20e eeuw.
Dimensions
D. ca 20 cm
30 Mar 2023
Netherlands, Hague
Description
Dimensions
D. ca 20 cm