Egbert Schaap (1862-1939), 'Boschlaan'
'Boschlaan'
Painter / Artist / School
Egbert Schaap (1862-1939)
Technique / Size
olieverf op doek, 34x50 cm (met lijst: 52x67 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'E.R.D. Schaap' (rechtsonder); getiteld (op de achterzijde)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld, punaisegaatje (linksboven), gaat zichtbaar
'Boschlaan'
Painter / Artist / School
Egbert Schaap (1862-1939)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text