LOT 228
dinsdagzitting
Eggen, Hubert Jan (Gene) (Ulestraten(L) 1921-2000) Een gestoken houten sculptuur van een vrouw, 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd op het basement 'Gene E '70 , h 78 cm.
23 Apr 2024
Netherlands, Hoogezand
23 Apr 2024
Netherlands, Hoogezand