LOT 43
Meubelen en klokken
Eiken 2-delig kabinet met gestoken kuif en messing beslag met decor van leeuwen, Holland 18e eeuw, 260 cm hoog, 170 cm breed, 60 cm diep
15 Apr 2024
Netherlands, Arnhem
15 Apr 2024
Netherlands, Arnhem