LOT 48
Eiken Renaissance beeldenkast met rijkgestoken kuif, verzonken opstand met 3 paneeldeuren steunend op 4 figuratieve steunen, onderkast met 2 paneeldeuren geflankeerd door pilasters op bolpoten, Vlaanderen, eind 17e eeuw, 225 x 198 x 71 cm.
27 Mar 2024
Netherlands, Diemen
27 Mar 2024
Netherlands, Diemen