LOT 86
Eiken Renaissance-stijl Gelderse kussenkast met gestoken fries en 2 paneeldeuren met palissander kussens op 3 bolpoten, Holland 19e eeuw, h. 180, br. 157, d. 58 cm.
Oak Renaissance-style "Gelderse" cabinet with 2 doors, Holland 19th century, h. 180, w. 157, d. 58 cm.
27 Mar 2023
Netherlands, Diemen
27 Mar 2023
Netherlands, Diemen