LOT 78

Eiken Renaissance-stijl pilasterkast met rechte kap, gestoken middenregel, 4 paneeldeuren met kussens geflankeerd door pilasters en 2 laden op bolpoten, Holland 19e eeuw, h. 208, br. 162, d. 72 cm.

Oak Renaissance-style cupboard with 4 doors and 2 drawers, Holland 19th century, h. 208, w. 162, d. 72 cm.

27 Mar 2023
Netherlands, Diemen

27 Mar 2023
Netherlands, Diemen