LOT 44

Eiken buffetkast, bovenkast met rechte kap en 2 met vruchtenhout ingelegde paneeldeuren gedragen door pilasters, gedateerd '86, onderkast met 2 laden en met vruchtenhout ingelegde bies en 2 paneeldeuren met ijzeren slotplaten, 17e eeuw,180 x150 x 54 cm.

27 Mar 2024
Netherlands, Diemen

27 Mar 2024
Netherlands, Diemen