LOT 69
Eiken dekenkist met gestoken frontpaneel en ijzeren schanieren, 18e eeuw, 67 x 122 x 55 cm.
27 Mar 2024
Netherlands, Diemen
27 Mar 2024
Netherlands, Diemen