LOT 45
Eiken tweedeurskast met 4 gestoken panelen van guirlanders, putto, schelpmotieven en kroon, geflankeerd door gedraaide pilaster met bloementjes, Engeland, Canterbury, 19e eeuw, 213 x 123 x 61 cm.
27 Mar 2024
Netherlands, Diemen
27 Mar 2024
Netherlands, Diemen