LOT 84
Einar Jolin
Motiv från Stockholm med hägrar. Signerad och daterad Einar Jolin 1958. Akvarell med täckvitt, 38,5 x 31 cm (dagermått).
Condition: Obetydliga fläckar. Obetydliga pinnhål i hörnen. Rammått: 61 x 52 cm.
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala