Elijah Albert Cox (Engels, 1876-1955), Vissersvrouwen op een dijk bij terugkeer van de vloot
Painter / Artist / School
Elijah Albert Cox (Engels, 1876-1955)
Technique / Size
olieverf op doek, 71x91 cm (met lijst: 90x110 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd ‘E A Cox 1900’ (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: craquelé, vernis vergeeld, oppervlaktevuil, bedoekt, verder goed
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text