Emanuel Ernest Gerardus van der Ven (1866-1944), Boeket van anemonen

Emanuel Ernest Gerardus van der Ven (1866-1944)

Boeket van anemonen

gesigneerd en gedateerd '1914' (linksonder)

olieverf op doek, 38x48 cm (met lijst: 50x60 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Boeket van anemonen

29 Apr 2024
Netherlands, Hague