Emanuel Ernest Gerardus van der Ven (1866-1944), Boeket van anemonen
Emanuel Ernest Gerardus van der Ven (1866-1944)
Boeket van anemonen
gesigneerd en gedateerd '1914' (linksonder)
olieverf op doek, 38x48 cm (met lijst: 50x60 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Boeket van anemonen
29 Apr 2024
Netherlands, Hague