Emile Viegers (1921-1984), Gezicht op Montmartre en de Sacré-Coeur
Gezicht op Montmartre en de Sacré-Coeur
Painter / Artist / School
Emile Viegers (1921-1984)
Technique / Size
olieverf op doek, 80x100 cm (met lijst: 90x110 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Emile.' (rechtsonder)
Extra Text
Emile Viegers was de neef van Ben Viegers. Hij werkte in Parijs tijdens de jaren 1945-1949.
Origin / Exhibition / Lite
Conditie: enkele stukjes verfverlies, doek gebobbeld, oppervlaktevuil
Painter / Artist / School
Emile Viegers (1921-1984)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite