LOT 113

Emile Viegers (1921-1984), Gezicht op Montmartre en de Sacré-Coeur

Gezicht op Montmartre en de Sacré-Coeur

Painter / Artist / School

Emile Viegers (1921-1984)

Technique / Size

olieverf op doek, 80x100 cm (met lijst: 90x110 cm)

Signature / Dating

gesigneerd 'Emile.' (rechtsonder)

Extra Text

Emile Viegers was de neef van Ben Viegers. Hij werkte in Parijs tijdens de jaren 1945-1949.

Origin / Exhibition / Lite

Conditie: enkele stukjes verfverlies, doek gebobbeld, oppervlaktevuil

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Emile Viegers (1921-1984)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

Origin / Exhibition / Lite

12 Jun 2023
Netherlands, Hague