LOT 164

Engels eiken Tudor cupboard met gestoken fries waaronder in de terugvallende opstand 2 paneeldeurtjes voorzien van monogram en '1696', in de onderkast 2 paneeldeuren, 17e/18e eeuw, h. 144, br. 140, d. 57

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum