Engels eiken weerstation door J. J. Hicks, London, last laatste kwart 19e eeuw, voorzien van een centrale barograph waaronder thermometer en geflankeerd door barometer en klok met verzilverde wijzerplaten, gemerkt: J Hicks, Hatton Garden London, 58, br. 70, d. 25 cm
06 May 2024
Netherlands, Hilversum
06 May 2024
Netherlands, Hilversum