LOT 42
Engels koloniale rozenhouten gestoken burgermeesters- of burgomaster stoel, de ronde leuning versierd met 3 ajourbewerkte panelen, de zitting bekleed met rotan en rustend op 6 klauwpoten verbonden door gedraaide regels bekroond met vaas, India, 19e eeuw, h. 90, br. 72
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum