LOT 163

Engels mahonie bureau plat met 2 deurtjes en 3 laden in het front, ingelegd met fijnhouten marqueterie van vaasmotieven en strikken, 2e helft 19 eeuw, h. 74, b. 138, d. 61

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum