LOT 167
Engels staand horloge in eiken (mahonie gehouten) kast, de messing wijzerplaat gedecoreerd met gravé-banddecor van lauweren, verzilverde Romeinse cijferring met seconde- en dagaanduiding, gemerkt: John May, Londen, eind 18e eeuw, h. 255 -2 gewichten en slinger aanwezig-
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum