Engels staand horloge in mahonie kast, de kap voorzien van ajourgezaagde voluutvormige ornamenten uitlopend in rozenknopjes, de kast en kap geflankeerd door gecanneleerde zuilen voorzien van vergulde messing monturen, de messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, verguld metalen hoekstukken, seconde-, minuut-, uur-, dagaanduiding, en kalender- en maanmechaniek, gesigneerd: Robert Lough I, Londen, werkzaam rond 1770-1781, inclusief aandrijfslinger -lichte fineerschade, gewichten met defecten, slinger defect-, hoogte circa 250 cm

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht