LOT 4232
meubelen en interieur
Engelse eiken banjobarometer met gestoken ornamenten en beschilderde schaalplaat, adres: Hicks, 8 Hallon Garden, London, 19e eeuw, h. 97 cm
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum