LOT 28
Engelse eiken fauteuil, de rechte rug bekroond met gestoken kuif waaronder 4 panelen, gebogen armleggers en rustend op gedraaide poten verbanden door dwarsregel, 17e eeuw
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum