LOT 1086
Engelse palissander gefineerde likeurkelder met biesintarsia en vergulde flacons, 19e eeuw -glaswerk niet origineel-
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch