LOT 64

Engelse tafelklok in wortelnoten kast met verguld koperen ornamenten, de wijzerplaat met verzilverde cijferring met Romeinse nummering, maanstand en kalender, adres: Samuel Parker, London, 19e eeuw, uurwerk vervangen en van latere datum, sleutel aanwezig, H. 50 cm

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum